Formula1.com 2011

Formula1.com 2011 2.0.17

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Wyniki wyścigów F1 w sezonie 2011 na żywo na iPhone

Zalety

  • Wyniki na żywo - live timing
  • Kalendarz Mistrzostw Świata F1
  • Dokładne daty treningów, kwalifikacji i wyścigów
  • Informacje o gdzinie wyscigu w czasie lokalnym
  • Aktualne wyniki klasyfikacji indywidualnej i konstruktorów

Wady

  • Między wyścigami mało przydatna
  • Konieczność rejestracji

Bardzo dobry
8

Pobieranie Formula1.com 2011 nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Official F1 App.

Formula1.com 2011 to darmowa aplikacja dla kibiców Formuły 1 na iPhone i iPod Touch. Jeśli nie możesz oglądać na żywo wyścigu F1 lub potrzebujesz szczegółowych informacji koniecznie pobierz ten program.

Aplikacja Formula1.com 2011 na umożliwia śledzenie na żywo, okrążenie po okrążeniu, wyników podczas wyścigów F1, czyli tzw. live timing. To jej unikalna funkcjonalność. Czerpie ona dane z tego samego systemu, który jest dostępny dla teamów Formuły 1 podczas wyścigu. Mamy dostęp również do szczegółowych informacji o pogodzie. Dzięki tym informacjom możemy dowiedzieć się o wiele więcej o tym co się dzieje na torze, niż tylko oglądając relację TV. Przyda się to, gdy nie mamy możliwości oglądania wyścigu F1 lub chcemy wiedzieć więcej.

Formula1.com 2011 podaje nam również najważniejsze informacje o kalendarzu wyścigów. Kiedy odbędzie się dany wyścig, treningi i kwalifikacje oraz o której godzinie się one odbędą. Co ważne Formula1.com 2011 potrafi podać te informacje zarówno dla naszego lokalnego czasu jak i dla czasu, w którym odbywa się wyścig (na przykład w Japonii). Oprócz tego mamy cały czas dostęp do aktualnej klasyfikacji indywidualnej oraz konstruktorów Mistrzostw Świata Formuły 1.

Opinie użytkowników o Formula1.com 2011