Formula1.com 2011

Formula1.com 2011 dla BlackBerry 2.0.74

Oficjalna aplikcja Formula1.com dla maniaków pędzących bolidów

Formula1.com 2011 to aplikacja dla kibiców Formuły 1, posiadających terminal BlackBerry. Przygotowana przez oficjalną stronę wyścigów, zawiera unikalne funkcjonalności, z których najważniejszą są wyniki na żywo podczas wyścigu, czyli tzw. live timing. Jeśli nie możesz oglądać na żywo wyścigu F1 lub potrzebujesz szczegółowych informacji, koniecznie pobierz ten program. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyniki na żywo - live timing
  • Aktualne wyniki klasyfikacji indywidualnej i konstruktorów
  • Kalendarz Mistrzostw Świata F1
  • Dokładne daty rozpoczęscia treningów, kwalifikacji i wyścigów
  • Informacje o której jest wyścig naszego czasu

Wady

  • Między wyścigami mało przydatna
  • Konieczność rejestracji

Dobry
7

Formula1.com 2011 to aplikacja dla kibiców Formuły 1, posiadających terminal BlackBerry. Przygotowana przez oficjalną stronę wyścigów, zawiera unikalne funkcjonalności, z których najważniejszą są wyniki na żywo podczas wyścigu, czyli tzw. live timing. Jeśli nie możesz oglądać na żywo wyścigu F1 lub potrzebujesz szczegółowych informacji, koniecznie pobierz ten program.

Aplikacja Formula1.com 2011 umożliwia śledzenie na żywo, okrążenie po okrążeniu wyników podczas wyścigów F1. To jej unikalna funkcjonalność. Czerpie ona dane z tego samego systemu, który jest dostępny dla teamów Formuły 1 podczas wyścigu. Mamy również dostęp do szczegółowych informacji o pogodzie na torze. Dzięki nim możemy dowiedzieć się o wiele więcej o tym co się dzieje na torze, niż tylko oglądając relację TV. Przyda się to, gdy nie mamy możliwości oglądania wyścigu F1 lub chcemy wiedzieć więcej.

Formula1.com 2011 podaje nam również najważniejsze informacje o kalendarzu wyścigów. Kiedy odbędzie się dany wyścig, treningi i kwalifikacje przed nim, oraz o której godzinie się one odbędą. Co ważne Formula1.com 2011 potrafi podać te informacje zarówno dla naszego lokalnego czasu jak i dla czasu, w którym odbywa się wyścig (na przykład w Japonii). Oprócz tego mamy cały czas dostęp do aktualnej klasyfikacji indywidualnej oraz konstruktorów Mistrzostw Świata Formuły 1.

Formula1.com 2011

Download

Formula1.com 2011 dla BlackBerry 2.0.74